The Assassination o...
 
Share:
Notifications
Clear all

The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story  

 

Destasia
(@destasia)
Üye Moderator
Katılım : 2 hafta önce
Gönderiler: 7
19/05/2020 2:35 pm  

American Crime Story The Assassination Of Gianni Versace…Dizi ...
American Crime Story'nin 2.sezonu olan yayınlanan, The Assassination of Gianni Versace
 17 Ocak 2018'de başladı ve 21 Mart 2018'de sona erdi. Andrew Cunanan tarafından evinin önünde öldürülen dünyaca ünlü modacı Gianni Versace’nin hayatını ve cinayetini konu alıyor.

American Crime Story'nin Katrina sezonundan yine vazgeçildi

American Crime Story?

Scott Alexander ve Larry Karaszewski tarafından yaratılan ve yapımcılığı Ryan Murphy, Nina Jacobson, Brad Simpson ve Brad Falchuk tarafından üstlenilen gerçek suç antolojisi televizyon dizisidir. American Crime Story, her sezon farklı bir konuyu ele almaktadır. 

 

The Assassination of Gianni Versace and the 90's gay psychopathy

Dizinin bu sezonunun ilk bölümleri, Gianni Versace cinayetiyle başlayarak katilimiz Andrew Cunanan'ın Gianni Versace’yi öldürmesine giden yolu ters bir açıdan işliyor. Cinayetin aylar öncesine giderken katilimizin diğer kurbanları hakkında daha fazla şey öğreniyoruz ve ayrıca son kurbanı olan Versace'nin hayatını da öğrenme fırsatı elde ediyoruz.
Andrew Cunanan'ı oynayan Darren Chris, aynı zamanda muhteşem, korkunç ve arkadaşça bir rol oynuyor. Karakteri karmaşık ve çok iyi yazılmış. Jestlerinde ve gülümsemesinde psikopatlığının izlerini görebiliyoruz. 
Eşcinsel bir karakter olan Cunanan, kurbanlarına yaklaşırken her seferinde kendini farklı biri olarak tanıtıyor. Her kurbanı da onu farklı bir şekilde tanımlıyor. Kurbanlarının zayıf yönlerini ve ihtiyaçlarını analiz ederek bunları ona karşı kullanıyor. 

American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace hakkında ...

Versace ailesi, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story’ye ateş püskürdü!

Diziyi yayınlanmadan önce izleyen ve gördüklerine inanamayan Donatella Versace başta olmak üzere tüm aile adeta deliye döndü. Bir basın açıklaması yazarak, basın kuruluşlarına mail atan Versace, cinayete kurban giden abisinin hakkında yapılan dizinin gerçeği yansıtmadığını belirtti. 
Kendisini canlandıran Penolepe Cruz da dahil olmak üzere herkesi yalancılıkla suçlayan Versace, tek tek herkese milyon dolarlık dava açacağını belirtti. Ayrıca hiçbir şekilde kendilerine danışılmadığınının da altını çizen Versace, “Gerçeklerden uzak bir şekilde yayına girecek bu dizi, tamamen hayal ürünüdür” dedi. Zira abisini öldüren Andrew Phillip Cunanan’ın, Gianni Versace’yi öldürdükten sonra intihar ettiği açıklanmasına rağmen, dizi, katilin kılık değiştirerek hayatını sürdürdüğünü iddia ediyor..

Bu konu 1 hafta önce tarafından Destasia tarihinde düzenlendi

Alıntı
Share: