Gta 5 Online Hakkın...
 
Share:
Notifications
Clear all

Gta 5 Online Hakkında  

 

xkursat1x
(@xkursat1x)
Üsteğmen
Katılım : 3 hafta önce
Gönderiler: 38
20/05/2020 6:23 pm  

Gta 5 bu sıralar epic games'in oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtması sayesinde yine gündeme oturdu, peki gta 5 aldık oynadık oyunu bitirdik hepimiz eğlendik ve gta online'ı bir deneyelim dedik ve Kabus karakter seçme ekranından 4.karakteri seçince başladı.

GTA Gaming Archive

Neden kabus dediğimi açıklamadan önce bu gta online'da tam olarak neler oluyor.

İlk başta oyuna giriyorsunuz herhangi bir yerde 1.seviye olduğunuzu görüyorsunuz.

Ardından masum bir şekilde "Hadi bakalım bu online nasıl bir şeymiş" deyip menü kısmından küçük görevler yapmak için playlist adından'ki mini oyun havuzuna dalmışsınız.

Ama oda ne ? Siz playlist'e baktığınız ekranda bir gariplik fark ediyorsunuz ? 

Tam karşınızda şöyle garip bir şey var.

gta online hile

"Bu nedir" diyemeden bir adamın yanına ışınlanıp ölüyorsunuz ve bunu üst üste bilmem kaç yüz defa yaşıyorsunuz !

Ardından bunu yapanın bir hacker olduğunu anlayıp başka bir server'a geçiyorsunuz.

GTA Online PC Community in Uproar Over Seemingly Unfair Bans

Sonrasında başka bir hacker size oyun içi seri bir şekilde gökten para yağdırıyor.

Siz bu paraları alımış bir şekilde her şeyden habersiz paranızı harcıyorsunuz ama bilmediğiniz şey bu parayı aldıktan 1 yada 2 gün sonra gta online a girdiğinizde ekranınızda şöyle bir yazı göreceksiniz.

GTA V sebepsiz perma ban - Technopat Sosyal

Bir bakmışsınız gta online'dan ömür boyu yasaklanmışsınız ne olduğunu anlamaya çalışırken steam hesabınız yada rockstargames hesabınız 5 kuruş etmez bir çöp oluyor.

Şimdi burada suçu ben ne hacker'da nede parayı alan kişide buluyorum, suç tamamen sorumsuz hiç bir şey umurunda bile olmayan ve gerçek anlamda online oyun tarafından çöp içeriklere sahip diyebileceğim biricik rockstargames'de buluyorum.

Rockstargames'in oyunları birer şaheser ama rockstargames'in online oyunları gerçek anlamda vasat.

Sırf bu rockstargames'in sorumsuzluğu gta online ile oyun çıktığı andan beri hiç ilgilenmeyip hackerlara sürekli açık kapı bırakıyor.

Ve bu gta online hilelerine ulaşmak için 5 yaşında bir çocuğun zekası bile yeterli, herkesin elinin altında olan internete sadece gta online mod menu yazarak milyonlarca sonuç bulabilirsiniz.

Şimdi itiraf ediyorum bende bundan 4 yıl önce 2.el bir gta 5 satın alarak hile yapmıştım, her şeyi satın aldım falan, ama oyun hiç bir şekilde zevk vermiyor.

Hile yaparak oynasanız ne ? oynamasanız ne ? rockstargames'in umrunda bile değilsiniz rockstar bir oyunu çıkardıktan 3 yıl sonra onun online kısmı var ise onunla ilgilenmeyi bırakır.

Yani şunu diyorum oyuncular olarak biz rockstargames'in umurunda bile değiliz yani ücretsiz alınan gta 5 sadece modlayıp story modda kaos çıkarmak dışında hiç bir al benisi yoktur, oyun şu anda gerçek anlamda bir çöplükten farksızdır online kısmını oynamak sizin elinizde ben olsam bu saatten sonra hiç bulaşmazdım.


Alıntı
Konu Etiketleri
Gta
Share: